Η Ομάδα μας
ΚΑΘΕ ΥΠΟΣΧΕΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΔΕΣΜΕΥΣΗ
![Ιχθυοτροφεία Κεφαλονιάς / Η Ομάδα](/sites/kefish.gr/files/Cover-images/Kefalonia-Fisheries-Our-Team.jpg)
Τα Ιχθυοτροφεία Κεφαλονιάς είναι ουσιαστικά οι άνθρωποι της εταιρίας. Η προσφορά στην κοινωνία είναι βασική αξία κάθε μέλους της οικογένειας Γερουλάνου, αξία και δέσμευση που υποστηρίζεται και από την ευρύτερη οικογένεια των υπαλλήλων και συνεργατών της.
Στην Κεφαλονιά, ο σεβασμός για τα προϊόντα μας συνδέεται άμεσα με τον σεβασμό για τους ανθρώπους: τους πελάτες μας, τους υπαλλήλους μας και την κοινωνία μας.